Web dizainas

Lankytojas pirmąjį įspūdį apie tinklapį susidaro per pirmąsias apsilankymo sekundes. Tai trumpas laiko tarpas, per kurį įvertinamas ne tik dizaino patrauklumas, bet ir patogumas, o taip pat ir navigacijos aiškumas. Norint lankytoją paversti klientu, būtina sudaryti teigiamą įspūdį, sudominti pateiktomis paslaugomis ar prekėmis, bei sužavėti lengvu naršymo pojūčiu.

Senos geros paslaugos atrodo šiek tiek kitaip skaitmeninėje erdvėje, tačiau viena taisyklė išlieka – vartotojas yra pats svarbiausias. Kurdami sprendimus Jums, mes nuolat galvojame apie vartotojo kelionę Jūsų tinklapyje, sujungdami Jūsų tikslus su vartotojų poreikiais ir gaudami apgalvotą visapusišką rezultatą.

Sparčiai besivystant mobiliųjų platformų populiarumui Lietuvoje ir, ypač, žvelgiant į tarptautinę rinką, prisitaikantis dizainas tapo aktualesnis nei bet kada.

Užtikrinti, kad kiekvienas tinklapis yra pritaikytas mobiliesiems prietaisams privaloma – tai ne tik padeda vartotojams mėgausis identiška kelione po Jūsų puslapį tiek mobiliajame telefone, tiek stalo kompiuteryje, bet taip pat garantuoja, kad tinklapis bus randamas ieškant mobiliuoju prietaisu

Kaip tai veikia? Egzistuoja visa aibė aspektų, kurie turi būtų pakeisti ar optimizuoti patikimam ir lengvam naršymui mobiliame prietaise:

  • Aukštos raiškos nuotraukos optmizijuomos ir kompresuojamos, stengiantis sutaupyti vartotojo mobiliaus ryšio sąnaudas bei pagreitinant naršymą;
  • Puslapiai yra paruošiami prisitaikančioms dimensijoms: informacija puslapiuose pateikiama aktualiose pozicijose, bei išvengiant ekrano didinimų stengiantis įskaityti tekstus;
  • Navigacija atvaizduojama aiškiai ir pritaikoma mobiliam naršymui: pelės mobiliuosiuose prietaisuose nėra, todėl visi veiksmai atliekami pele stalo kompiuteryje, turi būti paverčiami piršto valdymui paruoštais veiksmais;
  • Raktinė informacija pateikiama pirmiausia: telefono numeriai, el. paštas, katalogai, prekės, krepšelis – tai, kas svarbiausia, turi būti lengvai pasiekiama vartotojui, naršančiam puslapį mažame telefono ekrane.

Optimizacijos procesas turi būti atliktas integruotai bei išmaniai – todėl visuomet galite pasikliauti mūsų per ilgus metus sukauptomis žiniomis bei išmaniais metodais.

Mūsų komanda entuziastingai ieško naujų būdų įtraukti vartotojus į įvairaus tipo tinklapius ir taip pat domisi naujausomis technologijomis bei metodais, kurie leidžia tai padaryti, todėl galite būti užtikrinti, kad siūlomi sprendimai yra geriausi ir optimaliausi kiekvienai situacijai. Nuo įspūdingų interaktyvių animacijų ar mygtukų, iki reklaminių banerių bei interaktyvaus teksto – mes padėsime Jums sukurti patrauklų bei įtraukiantį web dizainą, kurį vartotojai pamėgs iš kart.

PRADĖKIME PROJEKTĄ

 TINKLAPIS e-PARDUOTUVĖ REKLAMA EDI DUOMENŲ MAINAI PROGRAMAVIMO DARBAI VERSLO VALDYMO SISTEMOS

JUMS PATINKANČIŲ PROJEKTŲ PAVYZDŽIAI

TAIP PAT SVARBU

PEPPERITWeb dizainas