SEO optimizacija

SEO paslaugos (angl. Search Engine Optimization) – tai internetinių svetainių optimizavimas paieškos sistemoms: Google, Yahoo, Bing. Šio interneto rinkodaros įrankio pagalba per paieškos sistemas Jūsų interneto svetainę pasieks kokybiškas vartotojų srautas – Jūsų tikslinė auditorija.

Teikdami SEO paslaugas įvertiname kiekvieno kliento situaciją atskirai – nesivadovaujame principu „vienas dydis tinka visiems“, todėl galime pateikti realiai įvertintus SEO optimizacijos sprendimus tiek dideliems, tiek ir mažesniems verslams.

Apie 80% interneto vartotojų prekių ar paslaugų ieško naudodamiesi Google paieškos sistema, o 9 iš 10 vartotojų peržiūri tik pirmąjį Google paieškos rezultatų puslapį. SEO optimizacija yra bene efektyviausia reklamos internete forma verslams, kurie savo prekes ar paslaugas siūlo internetinėje erdvėje.

SEO paslaugų vertė:

  • Tiksliniai vartotojai patys Jus ras. 99% visų Lietuvos interneto naršytojų ieško informacijos būtent per Google paieškos sistemą. Ieškodami su Jūsų veikla susijusių prekių ar paslaugų – jie atranda Jūsų tinklapį Google paieškos sistemos TOP rezultatuose.
  • Žinomumo padidėjimas ir firminio stiliaus asociacija. Naršytojai ieškantys Jūsų srities paslaugų ar produktų ir matantys Jūsų tinklapio pavadinimą prie rezultatų ima sieti pavadinimą su veiklos sritimi, lygiai taip pat, kaip dauguma žmonių galvodami apie internetinę paiešką, iš kart galvoja apie Google.
  • Tinklapio lankomumo padidėjimas. Kuo aukštesnėse Google pozicijose bus Jūsų tinklapis, tuo daugiau tikslinės auditorijos apsilankys, o tai padidins pardavimus.
  • Pasitikėjimas paieškos rezultatais. Kadangi paieškos rezultatuose matomi tinklapiai nėra reklaminis turinys, skirtingai nuo Google AdWords reklamos, naršytojai lengviau priima atrastą turinį, nes žino, jog tai natūralus Google rezultatas.
  • Pastovumas. Jūsų tinklapio matomumas ir lankomumas neapsiribos tik dienos biudžetu. Priešingai nei Google AdWords reklama, optimizuoto tinklapio matomumui ir lankomumui neturi įtakos skiriamas dienos biudžetas. Tinklalapis Google paieškoje bus pasiekiamas 24 valandas per parą.

SEO paslaugos tai nuolatinis procesas, kuris susideda iš penkių nuolat pasikartojančių etapų:

  • Konkurentų ir rinkos analizė.
  • Tinklapio vidinė SEO optimizacija tvarkant programinio kodo spragas, turinį, pritaikant sprendimus, kurie gerina vartotojo patirtį apsilankius tinklapyje.
  • Išorinė optimizacija. Tai rekomendacijų ir sąsajų organizavimas iš kitų autoritetingų (paieškos sistemos atžvilgiu) tinklapių. Stipraus išorinių nuorodų tinklo kūrimas.
  • SEO rezultatų ir konkurentų veiksmų monitoringas (stebėjimas per mūsų SEO sistemą). Tai leidžia greitai pastebėti aplinkos pokyčius.
  • Reagavimas į aplinkos pokyčius. Stiprinant išorinę optimizaciją, taisant vidines klaidas, keičiant tinklapio turinį.

PRADĖKIME PROJEKTĄ

 TINKLAPIS e-PARDUOTUVĖ REKLAMA EDI DUOMENŲ MAINAI PROGRAMAVIMO DARBAI VERSLO VALDYMO SISTEMOS

JUMS PATINKANČIŲ PROJEKTŲ PAVYZDŽIAI

TAIP PAT SVARBU

PEPPERITSEO optimizacija