Sandėlio ir transporto srautų valdymo sistemos

Tūkstančiai prekių ir nuolat atnaujinamas asortimentas, nuolat gaunami užsakymai bei jų paruošimas, įvedimas, formulavimas, perdavimas reikalingų dokumentų tinkamoms sistemoms bei klientui, tiekėjų registravimas, transporto srautų valdymas – visos šios operacijos atliekamos versle, tačiau ar jos atliekamos efektyviai?

Sandėlio valdymo sistema, kuri padės organizuoti prekes į populiarias, nuolat reikiamas, užsakomas tik pagal poreikį bei nuspėjamas pardavimų grafas, yra tik pradžia to, ką siūlo PEPPERIT. Nuolat kurdami sprendimus dideliems Lietuvos verslams, esame patyrę verslo analizės srityje ir puikiai suprantame, kaip svarbu yra ne tik tiksliai žinoti, kur yra produktai bet kuriuo metu, bet taip pat ir nuspėti jų poreikį, planuoti kelis žingsnius į priekį ir nuolat informuoti atsakingus departamentus bei klientus apie produktų pokyčius. PEPPERIT kuriami sprendimai pasirūpina produktų užsakymo prognoze, gali apskaičiuoti prekių kiekį sandėlyje, bei prekių pokyčio tendencijas, užtikrina efektyvesnę tiekimo grandinę, bei palengvina ar net automatizuoja informacijos apsikeitimą tarp skirtingų departamentų ir klientų. Sandėlio valdymo sistemą galime (ir rekomenduojame) sujungti su apskaitos sistema – tai supaprastinta produktų judėjimą į ir iš Jūsų sandėlių.

Plėtojant verslą, taip pat aktualu gali tapti produktų tiekimo gradinės valdymas – nuo prekių priėmimo iki jų vietos sandėlyje – galime pasiūlyti sistemas, kurios suteiks patogius metodus įvesti, rasti ir dokumentuoti prekių informaciją struktūrizuotai bei lengvai. PEPPERIT siūlomi sprendimai įtraukia visą spektrą įvairiausių pritaikymų, nuo paprasčiausios sistemos, kuri suteikia informacinę ir struktūrizuotą naudą, iki pilnos įrenginių integracijos, rankinių skaitytuvų, mobiliųjų aplikacijų lengvam informacijos įvedimui bei pratęsiant viską integruota transporto srautų valdymo sistema, kuri supaprastins prekių priėmimą.

Tiekėjų, vežėjų bei administratorių interakcijos, vartų kontrolė, laiko rezervacijos, laiko optimizacija bei nuolat generuojamos ataskaitos ir įvairios įžvalgos ne tik suteikia pridėtinę vertė verslui, bet taip pat supaprastina tiekėjų interakcijas ir efektyviau išnaudoja įvairių departamentų laiką. Kiekvienam sistemos vartotojų lygmeniui suteikiamos skirtingos teisės, apsaugant sistemos informacijos vientisumą ir teisingumą, bei suteikiant skirtingiems vartotojams tinkamą laisvę valdyti savo laiką bei prieigą prie aktualios informacijos ir funkcijų.

PEPPERIT komanda siūlo išmaniausius sprendimus sandėlio ir logistikos valdymui – todėl jei manote, jog Jūsų dabartinei sistemai laikas keistis ar tobulėti – kreipkitės ir mes pasiūlysime, kaip geriausiai įvykdyti šiuos pokyčius.

PRADĖKIME PROJEKTĄ

 TINKLAPIS e-PARDUOTUVĖ REKLAMA EDI DUOMENŲ MAINAI PROGRAMAVIMO DARBAI VERSLO VALDYMO SISTEMOS

JUMS PATINKANČIŲ PROJEKTŲ PAVYZDŽIAI

TAIP PAT SVARBU

PEPPERITSandėlio ir transporto srautų valdymo sistemos