Prekybos platformų integravimas

Technologijoms besikeičiant, PEPPERIT padės Jūsų verslui neatsilikti. Nuolat siekdami geriausių rezultatų, savo klientams siūlome naujausias technologijas, integruodami jas laiko patvirtintais metodais, bet apgalvodami viską nuo duomenų importo iki pasiekimo.

Dažna situacija lietuviškame versle – atskirtos buhalterinės ir elektroninių parduotuvių platformos. Esame įsitikinę, kad tai apsunkina verslo modelį ir padidina žmogiškųjų klaidų skaičių kasdienėse operacijose. Esame įdiegę prekybos platformų integravimo sistemas į keletą multimilijoninių verslų ir galime užtikrinti Jus – tai ženkliai palengvino ten dirbančių žmonių gyvenimus ir padidino verslo našumą. Galime sujungti Jūsų sistemą su vartotojams patogiausia prekybos platforma – ar tai būtų Amazon, Ebay, Etsy ar kita prekybos platforma – suteikianat vartotojams lengvą metodą pasiekti Jūsų prekes bet kur, bet kada, jiems patogiu būdu.

Mūsų komanda tiki, kad verslas privalo žengti koja kojon su technologijomis – kreipkitės, jei norėtumėte sužinoti apie geriausius metodus pasiekti užsibrėžtus e-prekybos tikslus.

PRADĖKIME PROJEKTĄ

 TINKLAPIS e-PARDUOTUVĖ REKLAMA EDI DUOMENŲ MAINAI PROGRAMAVIMO DARBAI VERSLO VALDYMO SISTEMOS

JUMS PATINKANČIŲ PROJEKTŲ PAVYZDŽIAI

TAIP PAT SVARBU

PEPPERITPrekybos platformų integravimas