Slapukų naudojimo politika

Siekdami pagerinti Jūsų patirtį lankantis „PEPPERIT“ svetainėje, naudojame slapukus – nedideles tekstinės informacijos daleles, kurios automatiškai sukuriamos naršant svetainėje ir yra saugomos Jūsų kompiuteryje. Šių slapukų surinkta informacija leidžia užtikrinti galimybę naršyti patogiau, teikti Jums patrauklius pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie mūsų svetainės lankytojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti tiek svetainę, tiek Jūsų aptarnavimą, tiek „PEPPERIT“ teikiamas paslaugas.

Jūs galite kontroliuoti ir/ ar ištrinti slapukus. Atkreipiame dėmesį, kad tokiu atveju lankantis svetainėje kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti. Išsamesnė informacija pateikiama adresu AllAboutCookies.org arba google.com/privacy_ads.

Mūsų darbai

Eternit prekybinės platformos administravimas

Eternit prekybinės platformos administravimas

Nestandartiniai moduliai bei reklama internete

Dubingiai.lt tinklapis ir el.parduotuvė

Dubingiai.lt tinklapis ir el.parduotuvė

Išskirtinės interjero detalės - tinklapio iššūkis buvo sukurti įvaizdį, kuris atsipindėtų salono misiją.

Iva-Scarves Vintažinė parduotuvė

Iva-Scarves Vintažinė parduotuvė

Prekybinė platforma unikaliems produktams

Aseja prekinio ženklo tinklapis

Aseja prekinio ženklo tinklapis

Prekinis ženklas bei tinklapis

Sprendimai

 • Web sprendimai - e-komercija

  Elektroninė komercija

  Wordpress, Prestashop ar išskirtinis sprendimas Jūsų verslui – kuriame B2B ir B2C internetinės prekybos platformas, integruodami įvairias verslo valdymo sistemas bei suteikdami naudingus įrankius, padedančius analizuoti verslą.

 • Web sprendimai - tinklapių kūrimas

  Tinklapių kūrimas

  Turinio valdymo sistemos, profesionalus dizainas, tekstai ir laiko patikrinti metodai, tiekiant aktualų turinį internete ir kuriant verslo vertybes atspindinčius tinklapius, kurie padeda vesti verslo strategiją į priekį.

 • Web sprendimai - reklama internete

  Reklama internete

  SEO, AdWords, naujienlaiškiai, socialinės platformos, infografikai bei naudingos publikacijos – turime patirties ir idėjų kaip pateikti informaciją vartotojams pateisinant investiciją bei kuruoti išmanią skaitmeninę strategiją.

 • EDI Duomenų mainai

  EDI Duomenų mainai

  EDI Duomenų mainai suteikia galimybę lengvai bei greitai apsikeisti duomenimis tarp skirtingų - ar tai būtų apskaitos, logistikos, sandėlio valdymo - sistemų bei efektyviai bendradarbiauti su partneriais ir tiekėjais.

PEPPERITPrivatumo politika