Elektroninių parduotuvių kūrimas

Kurdami elektronines parduotuves, mes atsižvelgiame į klientų pomėgius bei apsipirkinėjimo tendencijas, laiką, kuris yra patogus jiems, svetaines, kurios dažniausiai nukreipia juos į parduotuves, aktyvumo tendenciją skirtinguose puslapiuose, informacijos aktualumą. Naudodamiesi integruotu metodu, kuriame novatoriškus sprendimus internetinei prekybai, sujungdami nepriekaištingą dizainą, funkcionalumą bei informatyvų požiūrį į e-komerciją.

Prietaisai Jūsų vartotojų namuose, darbuose ar kišenėse suteikia prieigą prie produktų, bei patogumą sutaupant laiko lyginant konkurentų kainas, atstumą iki paslaugų bei mokėjimo patogumą.

Strateginiai rinkos tyrimai rodo, kad internetinė prekyba Lietuvoje auga dideliu tempu. Tarp 2011 ir 2012 metų prekyba internetu išaugo 22% ir siekė 485.7 milijonus litų (138.6 milijonai eurų).

Sėkmingas verslas, kad ir koks jis bebūtų, rūpinasi klientų patogumu. Todėl mes esame pasiruošę padėti Jūsų verslui žengti koja kojon su naujausiomis technologijomis bei suteikti prieigą prie informacijos, kuri yra aktuali Jums bei vartotojams.
Internetinių parduotuvių pagrindinis uždavinys yra parduoti paslaugas ar produktus. Tačiau negalima pamiršti, jog tai prilygsta kelionei po fizinę parduotuvę – eilės turi būti aiškiai pažymėtos, produktai ar paslaugos logiškai organizuotos, svarbiausia informacija lengvai prieinama.
Elektroninė parduotuvė taip pat stiprina prekės ar paslaugos asociaciją su Jūsų firminiu stiliumi – šio ryšio kūrimas bei stiprinimas privalo būti integruotas į sėkmingą internetinę parduotuvę. Vartotojas taip pat privalo pasitikėti internetine parduotuve, todėl partnerių ar klientų atsiliepimai bei kiti pasitikėjimo faktoriai yra itin naudingi užtikrinant vartotojo ryšį su Jūsų preke ar paslauga.
Prekių asortimento administravimas, sklandus užsakymų išpildymas, lengvai naudojama navigacija, nepriekaištingas WEB dizainas ir SEO optimizacija yra tik dalis sprendimų, kuriuos galime įgyvendinti. Mūsų tikslas pateikti skaitmeninės plėtros strategiją, labiausiai atitinkančią Jūsų verslo sritį, nuo nuoseklaus verslo valdymo sistemų integravimo į internetinę parduotuvę, apskaitos sistemų apjungimo iki prekės ženklo populiarinimo internetinėje erdveje.

PRADĖKIME PROJEKTĄ

 TINKLAPIS e-PARDUOTUVĖ REKLAMA EDI DUOMENŲ MAINAI PROGRAMAVIMO DARBAI VERSLO VALDYMO SISTEMOS

JUMS PATINKANČIŲ PROJEKTŲ PAVYZDŽIAI

TAIP PAT SVARBU

PEPPERITElektroninių parduotuvių kūrimas