SEO auditas

SEO auditas

Pirmasis SEO optimizacijos etapas – išsamus SEO tyrimas kitaip vadinamas auditu. SEO auditas tai pilnas jūsų svetainės ir jos konkurentų tyrimas paieškos sistemų atžvilgiu.

Seo audito metu yra įvertinamas svetainės turinys, programavimo kodas, meniu/ navigacijos struktūra ir kiti svarbūs aspektai. Seo auditas – suteikia galimybę išsiaiškinti svetainės klaidas ir nukrypimus nuo interneto paieškos sistemų (Google, bing, ir kitų) numatytų seo taisyklių arba kitaip seo standartų.

SEO audito nauda:

  • Mums atlikus SEO auditą išsiaiškinsite dabartinę interneto svetainės būklę.
  • Sužinosite, kiek potencialių klientų ieško tam tikrų produktų ar paslaugų.
  • Pateiksime teisingus – ieškomus pavadinimus jūsų paslaugoms ar prekėms.
  • Daugiau sužinosite apie savo konkurentus ir jų naudojamus raktažodžius.
  • Išsiaiškinsite kokias atgalinių nuorodų tinklo plėtimo taktikas naudoja Jūsų konkurentai.

Jei manote, kad Jums yra reikalingas SEO auditas, tuomet susisiekite su mumis. Gavę užklausą išanalizuosime esamą tinklapio struktūrą, turinį, kodą, o taip išskirsime ir pateiksime rekomendacijas kaip sutvarkyti silpnąsias interneto svetainės sritis. Išsiaiškinus dabartinę svetainės būklę bus sudaryta aiški SEO strategija, kurioje bus pateikti galimi sprendimai vidinei bei išorinei SEO optimizacijai.

Technologiniai PEPPERIT pranašumai SEO audito srityje:

  • Vieninteliai Baltijos šalyse turime centralizuotą išorinės optimizacijos sistemą, leidžiančią optimaliai paskirstyti resursus, bei greitai reaguoti į konkurencijos pokyčius.
  • Turime SEO monitoringo sistemą. Visam bendradarbiavimo laikotarpiui suteiksime SEO monitoringo paslaugą – patogus įrankis klientui stebėti pozicijų pokyčius, situaciją rinkoje.
  • Naudojame pasaulinėje SEO rinkoje pripažintus paieškos analizės ir seo auditui skirtus įrankius kaip ahrefs, moz ir kitus.

Google nuolatos keičiasi ir diegia naujoves, kuriomis nustato svetainių patikimumą, naujas paieškos tendencijas. Šie veiksmai atliekami tam, kad būtų formuojama, kuo geresnė vartotojų patirtis paieškoje: atrenkamos tik tinkamą turinį ir seo optimizacijos lygi turinčios svetainės bei atsisakoma „šlamšto“. Šie pakeitimai – algoritmo atnaujinimai – kartais gali paveikti net ir geriausiai optimizuotus tinklalapius, todėl yra būtina, kad pokyčiai būtų laiku pastebėti, o svarbiausia, kad su pokyčiais susijusios problemos būtų išspręstos kuo greičiau. Po mūsų atlikto seo audito turėsite visas rekomendacijas kaip tai išspręsti, galėsime pasiūlyti ir programavimo darbus. Tam esame Mes!

PRADĖKIME PROJEKTĄ

 TINKLAPIS e-PARDUOTUVĖ REKLAMA EDI DUOMENŲ MAINAI PROGRAMAVIMO DARBAI VERSLO VALDYMO SISTEMOS

JUMS PATINKANČIŲ PROJEKTŲ PAVYZDŽIAI

TAIP PAT SVARBU

PEPPERITSEO auditas