EDI DUOMENŲ MAINAI

Mūsų sukurti sprendimai inovatyviam verslui palengvina kasdienines užduotis, automatizuoja procesus bei sukuria harmoningą korporatyvinį vientisumą.

EDI Sprendimai yra vertėjavimo procesas tarp dviejų verslo sistemų. Kiekvieną kart, kai Jūsų partneriai atlieka užsakymą, jo pasekoje turi būti generuojami mažiausiai trys dokumentai – užsakymo patvirtinimas, važtaraštis ir sąskaita-faktūra.

EDI Centras yra sukurtas tarpininkauti tarp Jūsų ir partnerių verslo valdymo sistemų (VVS). Naudojant skirtingas apskaitos/ logistikos/ sandėlio valdymo sistemas, duomenų apsikeitimas su partneriais gali tapti daug resursų (tiek žmogiškųjų, tiek techninių) reikalaujantis procesas. Daugelis verslų pasirenka automatizuoti šį procesą: įvykus transakcijai Jūsų VVS generuoja reikalingus dokumentus (užsakymo patvirtinimą, važtaraštį ar sąskaitą-faktūrą), kuriuos būtina išsiųsti suinteresuotoms partijoms – ar tai būtų klientas, ar partneris. Tam, kad duomenys būtų perduoti teisingai, būtina standartizuoti pateikiamą informaciją: paversti ją universaliai interpretuojama tarp skirtingų sistemų. Tai atlieka PEPPERIT EDI Duomenų mainų centras.

Automatizavus šiuos procesus, kasdienės veslo operacijos veikia sklandžiai ir nepastebimai. Taip pat, suteikiama galimybė nuolat stebėti vykdomas operacijas realiu laiku ir analizuoti procesų našumą, rinkos pokyčius bei tendencijas, naudojant išmanius analizės įrankius integruotus į PEPPERIT siūlomą EDI Centro sistemą.

EDI Duomenų mainai naudingi:

 • Automatizuojant pardavimų grandinę (standartinių užsakymo dokumentų apsikeitimai);
 • Atnaujinant duomenis VVS (likučiai, produktų kiekis, pristatymo laikas, kainos internetinėje parduotuvėje, sandėlio valdymo/ logistikos sistemoje, etc.)
 • Plečiant partnerių tinklą (produktų informacija lengvai perduodama dideliam kiekiui partnerių generuojant standartizuotus dokumentus, tinkančius įvairioms VVS, kurias gali naudoti Jūsų verslo partneriai, kuriems tiekate produktus).

PORTFOLIO

BeKepurės šeimos grožio studija

BeKepurės šeimos grožio studija

Inovatyvi pardavimo platforma, pristata patyrusios PEPPERIT komandos.

Nesiojami.lt kompiuterių e-parduotuvė

Nesiojami.lt kompiuterių e-parduotuvė

Stabilus sprendimas masyviam projektui.

Iva-Scarves Vintažinė parduotuvė

Iva-Scarves Vintažinė parduotuvė

Prekybinė platforma unikaliems produktams

Eternit prekybinės platformos administravimas

Eternit prekybinės platformos administravimas

Nestandartiniai moduliai bei reklama internete

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

 • rm_workwithpleasure1

  Esame sparčiai auganti kompanija ir dažnai užsiduodame ambicingus tikslus, kuriuos įgyvendinti reikia lankstumo, inovatoriškumo ir disciplinos. Džiaugiamės galėdami tobulėti IT srityje kartu su PEPPERIT kompanija, kurios dėka esame įgyvendinę daug ambicingų projektų.Patvirtiname, kad PEPPERIT atitinka su Jų kompanijos deklaruojamomis vertybėmis:

  • Spresti Jūsų verslo problemas taip, lyg jos būtų mūsų;
  • Padėti Jūsų verslui pasiekti kokybinių ir kiekybinių verslo tikslų;
  • Siūlyti sprendimus, kurie padėtų Jūsų verslui ilgalaike prasme;
  • Sėkmingai pritaikyti naujausias technologijas, siekiant pagerinti verslo procesus;

  Ramūnas Kembrė, Komercijos direktorius, UAB “RM Tools”
 • skvlogo

  Vertiname PEPPERIT kaip profesionalų komandą, kuriems galima patikėti nestandartinius projektus. Patikėdami įvairius projektus esame ramūs, kad profesionali PEPPERIT komanda suras efektyvius sprendimo būdus ir galutinis rezultatas tenkins mūsų poreikius.

  Saulius Bakutis, Rinkodaros projektų vadovas, AB “Specializuota komplektavimo valdyba”
 • telprologo

  Nors šiuo metu, deja, nedaug prireikia PEPPERIT įmonės paslaugų, vis dar turiu geriausių prisiminimų iš mūsų ilgametės bendradarbiavimo patirties. Visuomet būdavo pasiūlomi geriausi variantai, atsižvelgiama į poreikius bei lūkesčius, darbai atliekami laiku ir kokybiškai. Esu labai patenkita darbu su PEPPERIT ir nuolat rekomenduoju įmonę draugams bei pažįstamiems.

  Julija Žukauskaitė, Telekomunikacijų sk. vadybininkė, UAB “Telekomunikaciniai projektai”
 • sport_logo

  Puikus partneris, kuris ne tik gali išpildyti poreikius, bet ir suteikti geriausius patarimus savo srityje.

  VŠĮ “Sportininkų mokymo centras”
PEPPERITEDI duomenų mainai