Turinio valdymo sistemos

Reguliarus turinio atnaujinimas neturėtų būti sudėtingas procesas. Norint užtikrinti lengvą svetainės valdymą, nuo media failų iki karščiausių naujienų bei produktų paskelbimo – visa tai gali būti atlikta paprastai ir be programuotojų pagalbos – Jums tiesiog reikia puikios turinio valdymo sistemos. Mes siūlome išmanius turinio valdymo sprendimus įvairaus tipo verslams bei asmeninėms svetainėms.

Norint išsirinkti tinkamiausią turinio valdymo sistemą Jūsų poreikiams, susidursite su begalę pasirinkimų – Magento, WordPress, MODx, Drupal, Jommla, PrestaShop, Sitecore ir dar daugiau. Lyginant šias sistemas, teks apgalvoti esminį funkcionalumą, teksto tvarkyklės limitacijas, išteklių valdymą, paieškos sklandumą bei greitį, pritaikymo galimybes, vartotojų sąveikos limitacijas, leidimus ir redaguojančių asmenų prieigas, versijų atnaujinimo klausimus, daugia kalbiškumo funkcionalumą.

Mes dirbame su įvairiausiomis turinio valdymo sistemomis jau nuo 2007 metų ir puikiai žinome jų funkcionalumą, pranašumus bei trūkumus.

Atlikome projektus įvarioms paskirtims – pritaikydami sistemas tarptautiniam verslui, asmeniniams blog’ams, bei individualiai veiklai, didmeninei ir mažmeninei prekybai. Nuo paprasto teksto redagavimo implementacijos iki sumanaus katalogo valdymo – mūsų rankose Jūsų turinio valdymo sistema gali beveik viską. Naudokitės dinamiškais svetainės žemėlapiais, kurkite naujus puslapius, sukelkite ir apsaugokite parsisiuntimui skirtus dokumentus, kontroliuokite bei organizuokite media failus – ir visa tai tik pradžia.

Jau naudojatės turinio valdymo sistema, tačiau Jums trūksta papildomo funkcionalumo? Mes galime sukurti specialius modulius, kurie lengvai integruotųsi į Jūsų sistemos veiklą bei palengvintų norimas užduotis, ar tai būtų katalogo administravimas, produktų likučio atnaujinimas, ar Google kalendoriaus integracija. Turinio valdymo sistemos turėtų dirbti Jums, ne atvirkščiai – mes pasiruošę užtikrinti, kad tai būtų tiesa.

Ieškote kažko ypatingo? Jei dirbate su sistema, kurios nepaminėjome, arba ieškote sprendimo, neįvardinto aukščiau – nedvejokite su mumis susisiekti. Mes visuomet pasiryžę susipažinti su naujomis sistemomis bei pasukti galvas ieškodami nestandartinių sprendimų.

PRADĖKIME PROJEKTĄ

 TINKLAPIS e-PARDUOTUVĖ REKLAMA EDI DUOMENŲ MAINAI PROGRAMAVIMO DARBAI VERSLO VALDYMO SISTEMOS

JUMS PATINKANČIŲ PROJEKTŲ PAVYZDŽIAI

TAIP PAT SVARBU

PEPPERITTurinio valdymo sistemos