Mokama paieška

„Pay per Click“ (PPC vert. Mokėkite už Paspaudimą) tai mokama reklama internete. Mokamos reklamos metodas atveda didelį kiekį tikslingų vartotojų į Jūsų tinklapį, remiantis išmaniais algoritmais bei kruopščiai paruošta reklamine kampanija. PPC suteikia greitų rezultatų demonstruojant aiškią investicijos naudą.

Nors tiek SEO tiek PPC yra puikūs skaitmeninės rinkodaros metodai, SEO parodo investicijos naudą po kurio laiko. Kita vertus PPC kampanijos nauda, nuo paruošimo iki rezultatų, matoma vos ne iš kart.

Jei nesate pažįstami su PPC terminu – tai paieškos rezultatai, kuriuos matote virš arba dešinėje organinės paieškos. PPC kampanijos metu yra naudojami raktiniai paslaugos ar prekės žodžiai, kurie atveda potencialų vartotoją į Jūsų tinklapį. Jūs laimite vartotoją, o paieškos sistema laimi procentą nuo kiekvieno paspaudimo.

Nors pats metodas skamba pakankamai paprastai, paruošti išmanią kampaniją nėra taip paprasta – tam reikia puikaus rinkos išmanymo, patirties šioje srityje bei supratimo, kaip vartotojai naudojasi paieškos rezultatais. Laimei, mes turime 8 metus patirties.

Per aštuonerius metus esame atlikę virš 1000 rinkos tyrimų stengdamiesi išsiaiškinti ir neatsilikti nuo vartotojų elgsenos tendencijų. Kasdien atliekame raktinių žodžių paieškas, bei testines reklamas, siekdami įsitikinti, kad siūlome optimaliausius sprendimus savo klientams. Taip pat, nuolat informuojame savo klientus apie pasikeitusias tendencijas, todėl jei prieš paleidžiant reklamą reiktų sukurti reklamai naują puslapį, paversti jį interaktyviu ar pridėti papildomos informacijos, mes Jus apie tai informuosime, pasidalinsime savo rinkos žiniomis, bei patarsime, kaip pasiekti geriausių rezultatų.

PRADĖKIME PROJEKTĄ

 TINKLAPIS e-PARDUOTUVĖ REKLAMA EDI DUOMENŲ MAINAI PROGRAMAVIMO DARBAI VERSLO VALDYMO SISTEMOS

JUMS PATINKANČIŲ PROJEKTŲ PAVYZDŽIAI

TAIP PAT SVARBU

PEPPERITMokama paieška