Turinio kūrimas

Aktualus turinys tai bet kokios sėkmingos skaitmeninės kampanijos variklis – mūsų komanda puikiai žino įtraukiančio turinio komponentus.

Viskas sparčiai keičiasi – skaitmeninė erdvė veda šį pokytį. Kažkada, tinklapis su raktine informacija buvo standartinis verslo pateikimas internete. Tačiau, pagaliau, visų vartotojų džiaugsmui, vartotojo potyris tapo svarbiausiu aspektu. Du Google paieškos algortimų atnaujinimai (Penguin ir Hummingbird) pavertė kokybišką turinį aktualiausiu aspektu siekiant pritraukti vartotojus. Keletos raktinių žodžių panaudojimas be konteksto taip pat nebėra priimtina praktika. Tikslingas raktinių žodžių ir frazių naudojimas teisingame kontekste yra nauja auksinė skaitmeninės erdvės taisyklė.

Puikiai atrodantis bei interaktyvus turinys atrodo lyg savaime suprantamas gero tinklapio komponentas, tačiau jo sukūrimas užima daug laiko bei reikalauja ypatingo dėmesio. Viskas nuo nepriekaištingos gramatikos (kuri yra itin svarbi vartotojui) iki dominančios informacijos gali būti paruošta talentingos PEPPERIT komandos.

Mūsų tikslas kuriant turinį yra ne tik pateikti informaciją, bet taip pat sudominti vartotoją Jūsų paslaugomis ar prekėmis ir perteikti Jūsų verslo požiūrį. Mūsų komandos sukurti tekstai tai detaliai ištirti, informatyviai parašyti ir nepriekaištingai pateikti įrankiai padedantys komunikuoti su vartotojais teisingu tonu.

PRADĖKIME PROJEKTĄ

 TINKLAPIS e-PARDUOTUVĖ REKLAMA EDI DUOMENŲ MAINAI PROGRAMAVIMO DARBAI VERSLO VALDYMO SISTEMOS

JUMS PATINKANČIŲ PROJEKTŲ PAVYZDŽIAI

TAIP PAT SVARBU

PEPPERITTurinio kūrimas