PRISIJUNKITE!

PEPPERIT nuolat ieško talentingų žmonių, kurie puikiai išmano savo sritį, turi argumentuotas nuomones, inovatyvų mąstymą ir puikią darbo etiką.

Mūsų komandoje profesionalai turi progą laisvai realizuoti savo idėjas, dirbti su ekspertų tinklu bei įdomiais projektais. Nuolat skatindami informacijos bei įžvalgų dalijimąsi, suteikiame progą komandos nariams, kurie tik pradeda savo karjerą srityje, semtis patirties iš kolegų, kurie dirba rinkoje jau ilgą laiką – skiriame laiko ugdyti komandą, organizuodami įvairius renginius, pasitarimus (workshop’us) bei reguliarius ping pong’o turnyrus.

Vieni iš kitų visuomet tikimės entuziastingumo, noro sužinoti daugiau bei gebėjimo konstruktyviai dalyvauti diskusijose – itin vertiname savarankiškumą. Jei manote, kad nepriklausoma bei palaikanti komanda yra tinkama Jums ir IT sprendimai yra artima arba siekiama sritis, peržiūrėkite esamas pozicijas arba tiesiog atsiųskite laišką su savo gyvenimo aprašymu. Net jei šiuo metu nieko neieškome, Jūsų patirtis ir entuziazmas gali mus sudominti!

Ieškome patyrusio (arba labai entuziastingo) PHP programtuojo. Siūlomos pozicijos darbo pobūdis:

  • Skaitmeninių sprendimų tiekimas skatinant komercinę bei rinkodaros sekmę verslo įmonėms (e-parduotuvės, IT sistemų sąsajų kūrimas, CRM, CMS kūrimas ir tobulinimas).
  • Dalyvavimas projekto eigoje optimaliai įtakojant sprendimus.
  • Nuolatinis individualios bei komandinės kompetencijos kėlimas.

Būtina

  • Puikus PHP, MySQL išmanymas;
  • Patirtis dirbant su Web Service protokolais (SOAP, JSON, etc.);
  • Patirtis dirbant su MVC, CodeIngiter, Yii, Symfony 2;
  • Patirtis dirbant su turinio valdymo sistemomis, pvz. WordPress, PrestaShop, Magento, Drupal ar pan.;
  • Gebėjimas analitiškai mąstyti apie užduotis bei įgyvendinti jas nepriklausomai, dirbti individualiai ir komandoje;
  • Puikus anglų kalbos supratimas;
  • Patirtis dirbant skaitmeninėje agentūroje prie įvairių projektų – privalumas.

Prisijungus prie PEPPERIT komandos dirbsite kartu su draugiškais bei patyrusiais profesionalais, atstovaujančiais įvairias profesines sritis. Visuomet siekiame užtikrinti malonią darbo vietą, todėl esame lankstūs darbo grafiko atžvilgiu, skatiname kompetencijos kėlimą bei pozityviai žiūrime į studijų ir darbo derinimą, jei atsakomybė darbui yra tolygi atsakomybei studijoms.

Mūsų komandoje turėsite progą nuolat tobulėti, semiantis patirties iš kolegų bei įmonių su kuriomis dirbame.

Atlygis

500–1500 € – priklausomas nuo turimos patirties ir demonstruotinų rezultatų.

Visuomet yra galimybė augti!

PRISIJUNKITE PRIE PEPPERIT KOMANDOS

 TURIU PATIRTIES DIRBANT SKAITMENINĖJE AGENTŪROJE TURIU PATIRTIES DIRBANT SU PROJEKTAIS PUIKIAI ŽINAU, KAS YRA WORDPRESS, PRESTASHOP TURIU PATIRTIES VERSLO ADMINISTRAVIME, ANALIZĖJE MOKU ŽAISTI STALO TENISĄ

PEPPERITPrisijunkite prie mūsų komandos!