Duomenų integracija

Komercinių ir prekybinių duomenų perkėlimas ar integracija į kitas sistemas reikalauja daug laiko. PEPPERIT komanda siūlo automatizuotus duomenų perkėlimo sprendimus, kurių pagalba visose verslo sistemose turėsite naujausių duomenų informaciją ir neteks rūpintis žmogiškosiomis klaidomis ar laiku neperkeltais duomenimis.

Naudojame naujausias technologijas duomenų integracijai į sistemas, užtikriname proceso ir pačių duomenų saugumą, bei integruojame papildomą funkcionalumą į egzistuojančias sistemas, siekdami suteikti lengviausią būdą valdyti duomenis.

Itin svarbu suprasti kasdienes verslo operacijas ir turėti galimybę jas sekti gyvu laiku – turėti pilną prieigą prie produktų ir paslaugų tiek buhalterinėje sistemoje, tiek e-prekybos platformoje. Todėl savo klientams siūlome paprastą duomenų migracijos metodą, veikiantį puikiai su automatizuotomis duomenų bazių integracijomis, lengvai valdomomis be programuotojo išsilavinimo.

Valdykite užsakymus, inventorių, peržvelkite klientus, redaguokite bei atnaujinkite produktus, keiskite kainas ar taikykite akcijas, pridėkite produktų aprašymus bei technines detales, paleiskite naujas reklamines kampanijas – šios užduotys turėtų užtrukti kelias minutes ir likęs laikas tuėtų būti skirtas strategijos planavimui bei verslo vystymui. Naudojame įvairius duomenų formatus migruojant informaciją, todėl, kad ir kokią buhalterinę sistemą naudojate, mes žinome, jog yra būdas šiuos duomenis valdyti. Mūsų specialistai turi ilgametę patirtį didelio duomenų kiekio perkėlime ir integracijoje, todėl pasirūpinsime, kad duomenų judėjimas būtų sklandus ir greitas. Visada rasime sprendimą, kad ir kokia sudėtinga situacija bebūtų.

PRADĖKIME PROJEKTĄ

 TINKLAPIS e-PARDUOTUVĖ REKLAMA EDI DUOMENŲ MAINAI PROGRAMAVIMO DARBAI VERSLO VALDYMO SISTEMOS

JUMS PATINKANČIŲ PROJEKTŲ PAVYZDŽIAI

TAIP PAT SVARBU

PEPPERITDuomenų integracija